The Night… 70%
The Night Before (3.3 MB)
Povedená adventura přijde vždy vhod. Ačkoliv ta právě nabízená nedrží prim po grafické stránce mezi svými vrstevníky, dokáže zaujmout a zabavit na dlouhé desítky minut.
The Great… 75%
The Great Indian Arranged Marriage (1.6 MB)
Mladý indický pár chce mezi sebou najít lásku a uskutečnit svatbu. Pomozte jim tento krásný sen splnit – stačí jen troška šikovnosti a svatba je na světě.
Totem… 90%
Totem Destroyer (2.5 MB)
Mezi geniálními logickými hříčkami by se Totem Destroyer rozhodně neztratil. Dokážete odstranit stanovený počet kvádrů a krychlí z plochy, aniž byste zničili zlatou soušku?
The Phantom… 70%
The Phantom Penis (873.2 KB)
Charlie je zpět v plné parádě! Tentokrát se dostane na mimozemskou loď, kde je zkoumána perverzními ufouny.
Thirty 75%
Thirty (2 MB)
Thirty je v některých ohledech nápaditou a originální hříčkou. Přestože jde v jádru o prostou skákačku á la Mario, dokáže v některých chvílích příjemně překvapit.
The Slave 65%
The Slave (1.1 MB)
Pakliže jste spíše dominantní typ, určitě se vám zalíbí hra The Slave, v níž si užijete s připoutanou ženou. I když, i ti ostatní si to určitě vychutnají.
Tifa Boobs… 85%
Tifa Boobs Massage (8 MB)
Tifa je vášnivá žena. Vy jste vášnivý muž. A když se spojí dvě vášniva, vyjde nám co?
The Keymaster 60%
The Keymaster (2 MB)
Hat, Song, Say, Job, Two a další. Podobná slova budete muset psát ve hře The Keymaster jen proto, abyste přežili nápor krvavých zrůd.
Temple… 85%
Temple Guardian 2 (5.1 MB)
Temple Guardian 2 je světlou výjimkou potvrzující jinak pevné pravidlo, že kvalitních strategických her je na poli flashovek poskromnu.
The Last… 85%
The Last Stand 2 (8.4 MB)
Druhý díl zombácké survival akce, v níž v noci sejmete pár hnusných nemrtváků a ve dne naleznete další přeživší a mimoto i hromadu různých kvérů :) Kill 'em all!
The Hentai… 70%
The Hentai Sim Girl (1.3 MB)
Po opětovném vybrání jednoho ze čtyř sympaťáků se vydáte na lov krásných dívek. Okouzlíte každou z nich? Máte opravdu na to? Není nic jednoduššího nežli to vyzkoušet!
Tactical… 90%
Tactical Assassin 2 (2 MB)
Druhý díl úspěšné sniperovské akce. Co dodat? Hrajte!
Tortue… 80%
Tortue Game (636 KB)
Proti této hře je mučení CIA jen nevinou kratochvílí na dětském pískovišti. Předem upozorňujeme, že jde opravdu u brutální titul, který není vhodný pro hráče mladší osmnácti let. Pokud věkový limit nesplňujete, ani to nespouštějte (i když víme, že to stejně uděláte). Ale já nic neřekl.
Twin Hobo… 80%
Twin Hobo Rocket (3.2 MB)
Dva ožralí opilí opilci se rozhodli se svojí solničkou vydat napospas hvězdám. Všude kolem však létají meteority, stejně tak se tu a tam potkáte s nepřívětivým mimozemšťanem. Jak s nim tedy naložíte?
The Frustration 75%
The Frustration (1 MB)
Jak moc jste zruční v koordinování kurzoru myši? Na otázku naleznete odpověď v příjemné hříčce The Frustration.
Tractor… 70%
Tractor Spheres (886 KB)
Do škatulky neobvyklých her by se Tractor Spheres bezesporu mohla zařadit. Oč vlastně jde? Musíte dostat do podivného fialového bodu černou tečku. Háček však spočívá v jejím ovládání...
The Abduction 85%
The Abduction (2.3 MB)
Flash hra The Abduction vás vtáhne do erotického příběhu s velmi zajímavou zápletkou. Okuste jej tedy a nebude stoprocentně litovat, to vás mohu ubezpečit již teď.
The Easter… 80%
The Easter Blonde (2.9 MB)
Pohodlňe se usaďte a sledujte, jak perverzní velikonoční zajíček napálil ubohou blondýnku :) Pro vychutnání celého příběhu nutná znalost angličtiny.
The Plant 80%
The Plant (1.5 MB)
Dost možná jedna z nejpodivnějších flashových strategií vůbec. The Plant zkrátka nezapře svoje neotřelé pojetí. Zkuste a uvidíte sami!
Trick… 75%
Trick Hoops Challenge (788 KB)
Vaší zbraní je basketbalový míč. Vaší spásou koš. Do pozadí hraje rytmická hip-hopová znělka... Teď už se jen trefit.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z