Exam Results 55%
Exam Results (2 MB)
Těch pár dní/týdnů po úspěšném konci zkouškového období jsou z těch nejkrásnějších volných chvil, to vám potvrdí každý vysokoškolák. Včetně studentky jménem Max, která si v tomto období ráda užívá. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Vroom 75%
Vroom (765 KB)
Dostaňte autíčko z bodu A do bodu B. Nuda? Ale kdeže, test vašich logických schopností v kombinaci s kreativním myšlením. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Danny… 30%
Danny Phantom Parody (1 MB)
Znáte Dannyho Phantoma? Já nikoliv, přesto ale vězte, že právě tato kreslená osoba si pořádně užije. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Pogo Swing 70%
Pogo Swing (2.2 MB)
I prachobyčejné houpání na houpačce může rázem získat jedinečný náboj. Stačí se pořádně rozhoupat, odrazit a... letět! Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Sex in… 70%
Sex in the Library (1.3 MB)
Poté, co načapáte krásnou slečnu, kterak dovádí v prázdné učebně sama se sebou, je čas ji nějak svést. Povede se vám to? Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Tactical… 75%
Tactical Assassin 3 (2.9 MB)
Sniper. Kdo by jako malý nechtěl být tichým zabijákem, který několik dní čeká v houští na osudný výstřel. Splňte si svlj sen. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Scooby-Doo… 40%
Scooby-Doo Sex Parody (2 MB)
Copak asi postavičky z kresleného seriálu Scooby-Doo dělají, když zrovna nebaví děti? To vám poví erotická flashovka Scooby-Doo Sex Parody. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Emma Valentine 65%
Emma Valentine (3.4 MB)
Emma Valentine padně přesně do noty všem příležitostným hráčům nebo těm, kdo zrovna mají náladu na něco odlehčeného. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Lesbian… 35%
Lesbian Gangbang (4 MB)
Když mladá a pohledná učitelka sní o tom, že si užívá mimoučební zábavu se svými studentkami, jistě to o lečcems svědčí. Třebas o příjemné flashovce. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Battle… 80%
Battle of Survival (2.5 MB)
Zvládnete se probojovat přes všemožnými monstry zamořenou budovu a docílit tak odměny v podobě krásné slečny? To se teprve uvidí. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Monster… 55%
Monster Truck Demolisher (3.6 MB)
Na nic se neohlížejte a ničte všechno, co vám přijde pod ruku. Tedy, pardon, pod monstrózní kola vašeho trucku. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Strip… 65%
Strip Poker With Blue Davon (2.4 MB)
Svlékacích pokerů máme na FreeHrách již více, ne však tolik hned s dvěma devčaty. A právě ta si ve Strip Poker With Davon užijete.Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
GunBall… 75%
GunBall Arena (8.9 MB)
Na první pohled mírumilovné míčky se proti sobě utkají v nelítostných bitvách na život a na smrt. Nechť zvítězí ten nejsilnější! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Kings… 80%
Kings Guard (8.2 MB)
Vyzkoušejte si tuto povedenou flashovku, kde výsledek krvavé bitvy závisí pouze na vašem logickém myšlení. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Dizzy… 55%
Dizzy Sex Drink (5 MB)
Přidávat slečnám cizorodé látky do pití není v reálu žádná legrace a může vás to stát i pobyt za mřížemi. V erotické hře je to ale jiné kafe! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Rock Transporter… 75%
Rock Transporter 2 (1.8 MB)
Vyzkoušejte si roli doručovací služby a v časovém limitu přepravte určený počet drahých kamenů. Není to zase až tak jednoduché, což? Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
PussyCat… 50%
PussyCat Agent 69 92 (2 MB)
Pološílená agentka PussyCat se dočkala dalšího dobrodružství (které si můžeme vychutnat s ní). Do jaké šlamastiky se dostane tentokrát? Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Mr Fat… 65%
Mr Fat Snake (3 MB)
Mr Fat Snake je starý známý had převlečený do moderního kostičkovaného hávu. Komu se podaří získat nejvyšší skóre? Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Adult… 65%
Adult Diff Game (1.5 MB)
Pakliže si myslíte, že máte bystré oko, zkuste si erotickou flashovku Adult Diff Game, v níž bude vaším cílem na několika obrázcích najít rozdíly! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Space… 70%
Space Defenders (4.3 MB)
Vyzkoušejte variaci na oblíbené Space Invaders v opačné podobě. Aneb zabijte je všechny! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z