Road to… 75%
Road to Lust (3.3 MB)
Muž jménem Jaszcur Rosengerg hledá ženu svých snů. Ovšem je v tom háček. Nejprve však musí nashromáždit všechny potřebné věci do převodovky. Pomozte mu tedy uskutečnit jeho sen.
Ronin:… 80%
Ronin: Spirit of the Sword (2.4 MB)
Chošóo, mološi toši čo volotéto. Ve velmi, velmi volném překladu z japonštiny jde o šikmooké a výtečně zpracované RPG se samuraji. Ale jde o opravdu volný překlad...
Ray Part… 80%
Ray Part 2 (5.6 MB)
Milujete South Park? V tom případě zkuste Ray Part 2, který kloubí adventuru s RPG, z čehož vzniká neskutečná smršť slovních i jiných průjmů.
Reiko… 75%
Reiko Blowjob (870 KB)
V této hře ovládnete půvabnou motorkářku Reiko, se kterou budete muset uspokojit roztouženého muže. Ovšem nesmíte to přepísknout, jinak… však víte co!
Ragdoll… 80%
Ragdoll Avoider (990 KB)
Jste létající panák, skoro jako ze slámy bez vlády nad svým tělem. Můžete akorát létat a zároveň uhýbat před poletujícími objekty či jinými překážkami.
Rail of… 75%
Rail of War (7.9 MB)
Všude se to hemží nepřáteli a vaše jediná šance je postavit pořádný vlak, vybavit jej a dát se do boje. Rail of War je parádní akční hra s nemálem strategických prvků, tak ji nepřehlédněte.
Reko Dick… 70%
Reko Dick Suck (10.2 MB)
Není to hra, ale je to něco daleko lepšího! Tedy, jak se to vezme, nicméně přestože Reko Dick Suck nejde hrát, dívat se na něj dá – od začátku, až do konce. Ehm. Skoro jako Pán Prstenů.
Ragdoll… 60%
Ragdoll Avalanche 2 (864 KB)
Zachraňte panáka před padajícími krápníky ze stropu. Avšak pozor - stačí jeden nepovedený manévr a jste bez ruky nebo nohy!
Rumble… 77%
Rumble Ball Reloaded (300 KB)
Chcete originální hru? V tom případě zkuste Rumble Ball Reloaded, kde z pomoci speciálního míčku místě zničit všechny zničitelné objekty v levelu.
Rural… 70%
Rural Racer (415 KB)
Chcete si zazávodit s počítačem nebo třeba s kamarádem? Zahrajte si tuto flashovou hru.
Resident… 70%
Resident Devil (231 KB)
Zombíci jsou všude, za chvíli je budeme mít i na talíři. Pojďte je tedy pořádně prostřílet. Nemrtvý cedník vypadá fakticky zajímavě.
ROFLattack… 85%
ROFLattack Game (561 KB)
Jako pilot ROFL helikoptéry budete muset zabíjet všechny LOL nepřátele. Co takhle na ně hodit WTF bombu, popřípadě vystřelit OMG raketu? Originální zpracování dělá z této hry divy.
Red bull 75%
Red bull (109 KB)
Red bull vám dává křídla ...
Rodiče 70%
Rodiče (91 KB)
Rodiče si člověk nevybere.
Rámus 80%
Rámus (68 KB)
Proč ta kočka proboha tak řve ?
Rybář 70%
Rybář (70 KB)
Lovu zdar, rybaření obzvlášť!!!
Ryby 60%
Ryby (200 KB)
Nejste ryby, tak buďte v klidu...
Rómky 80%
Rómky (160 KB)
Néé pan dochtor...
Rande… 80%
Rande 2 (137 KB)
Holky neváhejte a pozvěte na rande kovboje!
Rande 80%
Rande (166 KB)
Rande Pozvi svou lásku na rande.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z