Red Code 90%
Red Code (9.7 KB)
Co dělat v případě, že se vám pokazí vesmírná loď a vy jste nuceni zůstat na neznámé planetě plné nepřátel? Zkrátka popadnete zbraň a postřílíte všechnu tu verbež. Bez slitování.
Reach… 85%
Reach for the sky (526 KB)
Je kacíř ten, kdož říká, že knihy jsou k ničemu. V Reach for the sky se díky nim dostanete až do nebes, a to prosím bez toho, aniž byste museli přečíst jedinou řádku! Stačí jen skákat, skákat a skákat.
Rose 45%
Rose (1.2 MB)
Všem milovníkům nahatých lišek se dozajista zavděčíme titulem Rose, díky níž se můžete podívat, co vše lišky dokáží.
Retardo 80%
Retardo (2.7 MB)
Brblrblbrlbrbldddjdjjbl. Že se jsem se zbláznila? Ne, to se vám pouze představil hlavní hrdina titulu Retardo. V jeho kůže budete muset projít několik desítek levelů a obelstít všechny strážné rafinovanými a mazanými činy.
Race Horse… 75%
Race Horse Tycoon (529 KB)
Tajkůny jsou velmi oblíbeným herním žánrem, nicméně příliš inovace v nich, věru, nenalezntete. To by však mohl změnit titul Race Horse Tycoon, kde se ujmete role šéfa doposud bezejmenné dostihové stáje.
Rlax 70%
Rlax (1.7 MB)
Rlax je zajímavá logická hříčka, ve které jde mimo jiné o postřeh a schopnost rychle jednat.
Robozou 60%
Robozou (3 MB)
Robozou je chytlavou adventurou, v níž si na své přijdou milovníci robotů a dívek. Že to nejde k sobě? Přesvědčte se sami...
Robokill 95%
Robokill (5.7 MB)
Hledáte parádní akci na odreagování? V tom případě už hledat nemusíte – jednu jste právě našli.
Ristar 50%
Ristar (11.9 MB)
Ristar je na jednu stranu naprosto nezáživnou záležitostí. Pokud ale patříte mezi pamětníky a hry z období šestnácti bitů vám nejsou cizí, určitě si tento skromňoučký klenot nenechte ujít.
Rock This… 40%
Rock This Vote (791 KB)
Podpoříte raději Obamu nebo Mc Caina? V Rock This Vote si můžete vybrat, kdo pozvedne jásající publikum a naopak kdo navždy zapadne do hlubin zapomnění.
RocketCar… 60%
RocketCar 2 (3.8 MB)
Ačkoliv se RocketCar 2 tváří jako závodní titul, jeho kořeny sahají spíše do rubriky logických her, ve kterých zdoláváte nastražené překážky v podobě plošin a tak dále.
Rise of… 70%
Rise of Robotnik (3.8 MB)
Že ježek Sonic není takový čuňák, říkáte si? Rise of Robotnik vás přesvědčí o opaku! Pozor: Hra nemá žádný preloader, než začnete hrát, nechte plně načíst stránku s hrou!
Refrigerator… 60%
Refrigerator Rampage (1.9 MB)
Uhýbejte padajícím ledničkám. Protože když na vás spadne, tak to setsakramentsky bolí.
Ragdoll… 85%
Ragdoll Cannon 2 (2.8 MB)
První díl zaznamenal úspěchy. Jeho pokračovatel, verze 1.5, byl ještě úspěšnější. Bude tedy Ragdoll Cannon 2 nejúspěšnější? Ambice na to přinejmenším má – pojďte střílet z kanónu pajduláky na vyhrazené terče.
Robo Love 50%
Robo Love (3.3 MB)
Být obyčejným robotem a denně uspokojovat krásné ženy... to je neuvěřitelně ubíjející. Copak vás by to bavilo?
Ragdoll… 85%
Ragdoll Cannon 1.5 (1.4 MB)
Nová verze Ragdoll Cannon přináší především nové levely. Konečně tak ale byla vyslyšena přání všech, které tato neotřelá hra nadchla.
Rockstar… 80%
Rockstar Hotel (2.3 MB)
Tvrdý rocker nehraje pouze tvrdou hudbu. Tvrdý rocker také tvrdě skáče po posteli a mocným dopadem odráží nové jaguáry, pohovky, záchodové mísy a další odpad, jenž následně končí na ulici, přelamuje vazy důchodcům, vráží do davů na diskotékách a padá do přeplněných bazénů.
Ragdoll… 90%
Ragdoll Cannon (10 KB)
Další hrátky s fyzikou se tentokrát nesou v duchu cirkusáckých kousků. Toužili jste někdy z děla vystřelit nebohého člověka? Máte možnost!
Ragdoll… 70%
Ragdoll Course (2 MB)
Taky jste si jako malé děti rádi hrávali na prolézačkách? Pak se vám bude Ragdoll Course zamlouvat, ocitnete se totiž v jednom přímo obrovském „průlezu“. Připravte si hodně transfůzí, budou potřeba.
Rollercoaster… 85%
Rollercoaster Rush (3.2 MB)
Do jisté míry geniální hra, která sice nevyčnívá svým technickým zpracováním, uchvátí však nápadem a svižnou hratelností. A bude vám taky blbě.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z