Penalty… 70%
Penalty Shootout Jun (307 KB)
Penalta se nedá chytit, penalta se dá jen špatně kopnout. O pravdivosti tohoto přísloví se budete mmoci přesvědčit v Penalty Shootout Jun.
Penguin… 85%
Penguin Dinner (805 KB)
Tučňáci jsou věru nároční zákazníci, o tom se přesvědčíte ve flashovce Penguin Dinner. Obsluhovat tato na první roztmilá zvířátka je tím pádem docela honička.
Pocket… 60%
Pocket Change (271 KB)
Neomylně poznat různé světové mince a jejich hodnotu může být leckdy velmi zábavné. V Pocket Change budete dávat dohromady určitý počet liber a pozor - není o tak lehké, jak se zdá.
Portal… 70%
Portal Defenders (8.5 MB)
Máte rádi bezduché akce, kde se na vás vyřítí malý počet o to tužších nepřátel? Pak je Portal Defenders právě pro vás. Umlaťte je všechny!
Penguin… 70%
Penguin Skate (884 KB)
Kdo říkal, že tučňáci neumí jezdit na snowboardu? Náhodou, tito černobílí tvorečci ovládají prkno lépe než samotný Shaun White!
Puzzle… 80%
Puzzle Freak 2 (3.3 MB)
IQ se dá měřit různými způsoby. Například plněním různých hádanek při stolní hře proti vypelichané slepici. Chytřejší vyhrává!
Pong Out 70%
Pong Out (10 KB)
Smíchat dohromady klasický arkanoid a ještě klasičtější Pong zní zajímavě. Ale smíchat obě dvě hry dohromady v jeden počin, to už je mnohem odvážnější.
Panda… 70%
Panda Star (929 KB)
Pandy jsou nesmírně milá zvířátka. Jedna z nich si dokonce řekla, že by mohla začít rozsvěcovat hvězdy na nebi. A také se do toho hned pustila.
Power… 85%
Power Pool 2 (945 KB)
Power Pool 2 je jeddna z nejlepších flashových adaptací kulečníků vůbec. Právě proto nelze než tento titul doporučit každému zapálenému hráči.
Pepe Pillz 60%
Pepe Pillz (677 KB)
Pepe je zapšklý důchodce, který k smrti nesnáší prášky, které mu zdravotní sestra pořád cpe. Pokud se vám nebohého invalidy zželelo, můžete mu pomoci.
Perfect… 60%
Perfect Balance (4.6 MB)
Tetris, v němž musíte udržovat rovnováhu, tak bych mohla stručně charakterizovat Perfect Balanace. A jestli vám to nestačí, klikněte na nápis Zahrát.
Penis… 25%
Penis Tennis (128.4 KB)
Povede se vám porazit v Pongu protivníka a odhalit tak několik hanbatých obrázků? Nu, uvidíme!
Panda… 65%
Panda Tactical Sniper 2 (1.9 MB)
To jste ještě neviděli! Panda se chopila ostřelovačské pušky a dala se na dráhu profesionálního snipera! Dnešní svět je opravdu prapodivný.
Platform… 93%
Platform Racing 2 (15.6 KB)
Platform Racing 2 je pokračování nadmíru povedené multiplayerové arkády, kterou milují tisícovky hráčů po celém světě. Druhý díl mu rozhodně neudělá ostudu, právě naopak.
Power… 75%
Power Pool (500 KB)
Kulečník je doménou hospod a pochybných podnitků a zámožných lidí. Pokud nemáte peníze, za žádnou cenu se nechcete hnout od počítače, ale chtěli byste si tento sport vyzkoušet, zahrajte si Power Pool.
Personal… 50%
Personal Shopper 2 (4.7 MB)
Určitě znáte ten pocit, když už strašnou dobu něco hledáte a ono to nikde není. V Personal Shoopper 2 budete mít situaci ještě ztíženou tím, že hledané věci jsou šikovně skryté pod hromadou harampádí po celém pokoji.
Polarity 50%
Polarity (5.7 MB)
Co lze očekávat od klasické top-down vesmírné akce? Přece pořádnou porci zábavy a vcelku hezké technické zpracování.
Peep Show 80%
Peep Show (830 KB)
Nahlédněte do koutů dvou krásných slečen a jednoho šťastlivce. Přeji příjemnou podívanou.
Pussy… 65%
Pussy Girl 2 (1.2 MB)
Animovaná hra Pussy Girl 2 před vás vystaví nelehký úkol - musíte přesvědčit dívku, aby se před vámi svlékla. Úkol je to opravdu obtížný, poněvadž veškerá konverzace je lokalizována do japonštiny.
Plant… 70%
Plant Life 2 (3.2 MB)
Neotřelá, zvláštní a chytlavá. Těmito slovy by se dala charakterizovat dnes nabízená hříčka se jménem Plant Life 2. Chcete vědět, co se skrývá pod jejím názvem? Pak klikněte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z