One Button… 65%
One Button Bob (2.1 MB)
Spousta levelů, jeden malý zelený mužíček a bezpočet nástrah. Klíčem k vyřešení bude levé tlačítko vaší myši.
Ori Yoko 50%
Ori Yoko (1.5 MB)
Ori Yoko je japonskou erotickou flashovkou, v níž musíte najít způsoby, kterak si se slečnou přivázanou provazy zahrát na manžele.
Orgasm… 80%
Orgasm Girl 2 (2.8 MB)
Po dlouhých dvou letech přinášíme pokračování nadprůměrné flashovky Orgasm Girl. Vaším úkolem bude opět přivést spící dívku k vrcholu rozkoše.
Oil Night 65%
Oil Night (2.3 MB)
Divoký západ byla krutá doba a kdo měl ropu, ten byl rázem na koni. Dokážete ale svůj vrtu ubránit proti tvrdé konkurenci?
Office… 75%
Office Minigolf (241 KB)
Když se úředníci nudí, zahrají si na svém stole minigolf. Jak to může v kancelářích o poledních přestávkách vypadat se dozvíte v Office Minigolf.
Oozing… 70%
Oozing Forever (3.6 MB)
Máte rádi malé roslovité kuličky, které se poklidně koulejí úrovněmi? V tom případě pošlete k šípku všechny ty Bloby a Blobulary a vyzkoušejte Oozing Forever! Ke spuštění hry je třeba kliknout na nápis Stáhnout!
Open Doors… 70%
Open Doors 2 (4.7 MB)
Otevírání dveří je pro každého z vás jistě naprosto triviální záležitost. Ovšem ve světě Open Doors 2 je tomu přesně naopak. Kdo dokáže otevřít všechny dveře, ten je vítěz. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Overmaze 70%
Overmaze (1 MB)
Dokážete bezpečně dostat oranžový čteverečk k zelenému? I když v cestě stojí několik bílých překážek? Tak schválně, předveďte se!
Office… 35%
Office Pranks (1.9 MB)
Pakliže přijdete o práci kvůli světové krizi, není nic snazšího, než najít firmu, v níž pracují jen samé krásné dívky! Vsaďte se, že jediného muže si tam budou dobře opečovávat.
Oiligarchy 85%
Oiligarchy (2.4 MB)
V Oiligarchy můžete všem těm zpropadeným ekologům ukázat, že těžit ropu je mnohem výhodnější, než-li ochraňovat přírodu. Čert ven tu zdevastovanou planetu, hlavní jsou přeci peníze.
Oral Sex… 60%
Oral Sex Sim 2 (810 KB)
Trojice krásných dívek musí co možná nejlépe uspokojit jednoho šťastlivce. Pakliže budete úspěšní, obdržíte různorodé body zkušeností, které vám napomohou v dalších kolech. Nenechejte je tedy čekat…
Office… 75%
Office Lover Kiss (1.4 MB)
Office Lover Kiss je do jisté míry velmi zajímavou hrou. Vaším úkolem bude za nepřítomnosti volajícího šéfa políbit jeho sekretářku co možná nejvícekrát.
Oriental… 70%
Oriental Flirting Game (2.3 MB)
Oriental Flirting Game je zajímavou hrou, kdy musíte okouzlit co možná nejvíce mužů. Ovšem svěřenkyním stejného pohlaví se to očividně nelíbí a ukrutný boj svádí s vámi. Necháte je vyhrát?
Organ… 50%
Organ Trail (41 KB)
Organ Trail je podivným pokusem čehosi. A z čeho jiného pochází, než z Experimental Gameplay...
One Piece… 65%
One Piece Hentai Quiz (7.2 MB)
Kvíz týkající se pofidérní a neznámé japonské hentai série, kde stačí natipovat odpovědi tak, aby se vám odkrylo několik hambatých obrázků. Otázky nic moc, obrázky jsou ale super!
Oral Sim 73%
Oral Sim (800 KB)
Oral Sim je prasárna se vším všudy. A když říkám se vším, tak se vším! Je mi z toho zle.
Opblaaspop 70%
Opblaaspop (350 KB)
Už jste někdy psali textík pod parou? Já ne. Až teď. Každopádně v této hře sbíráte ču... ko... pánská přirození, prostě penisy, a to včetně ko... varlat! Do toho! Nenechte naše děti zemřít!
Orbita:… 85%
Orbita: TÝDEN BLÁZNIVÝCH HER (1.6 MB)
Orbita je dosti netradiční arkádou včele se sympatickým čtverato-hlavým hrdinou. Cílem je nejen proputovat celou planetou. A že to není ani zdaleka jednoduché, o tom se můžete přesvědčit sami.
Oppai… 50%
Oppai Strip (243.9 KB)
Pakliže jste někdy v minulosti zatoužili svléknout si nádhernou prsatou a ještě k tomu asijskou slečnu, nyní máte jedinečnou příležitost. Prasáci ;)
Orgy Escape 70%
Orgy Escape (341 KB)
Variantou na známou logickou hru je erotická hra Orgy Escape. Sice nechápu, proč by někdo chtěl utíkat z orgie, ale nu dobrá. Anyway, zkuste si to, je to celkem prča :)
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z