Mouse… 70%
Mouse Maniac (1.1 MB)
Minimalistické zpracování? Minihry? Nebude to nuda? Ale kdeže, Mouse Maniac je dobrá volba pro všechny hráče.
Mushroom… 70%
Mushroom Madness 2 (6 MB)
Ta proradná zvířata v čele s bláznivým králíkem neví, kdy přestat. Zabijte je dřív, než vám sežerou všechny mochomůrky na zahrádce!
Miku F-Series 80%
Miku F-Series (2.4 MB)
Parádní díl série F-Series je mezi námi a s ním i nová slečna jménem Miku. Užijte si.
Mutant… 45%
Mutant Ninja Turtles Sex (3.4 MB)
Copak dělají Želvy Ninja ve svém volném čase? Trénink boje proti nepříteli to rozhodně není. Ale na druhou stranu se při tom také zapotí.
Magicans… 65%
Magicans Wand (1.5 MB)
Tahat králíky z klobouku už dnes nikoho nenadchne. Co takhle vyzkoušet opačný postup a králíky do klobouku naopak chytat?
Metal… 80%
Metal Slug Brutal 3 (3.2 MB)
Dnes vás čeká pořádný akční nášup, který vás připoutá k monitoru! Kdo by druhému pokračování Metal Slug Brutal dokázal odolat?
Magic… 70%
Magic Kanan (13.4 MB)
Posedlá se rozhodla, že trochu osladí život své kamarádce (asi ne nadlouho kamarádce). A že se jí to skutečně povedlo!
Meet … 97%
Meet 'n' Fuck: Secret Agent (7.7 MB)
Dočkali jsme se! Dočkali! Dočkali! Nový díl Meet 'n' Fuck je ještě variabilnější, ještě obsáhlejší a ještě lepší než všechny předtím. Ihned přestaňte číst a už spouštějte!
Mr Mullet 50%
Mr Mullet (2.5 MB)
Pokud vám někdo bude chtít zadarmo oholit vousy, pozorně se podívejte jak se jmenuje. Pokud by to byl Mr Mullet, nejspíš by to pro vás dopadlo špatně.
Mining… 60%
Mining Truck (2.4 MB)
Konečně nějaké pořádné auto! Žádný teréňák, žádný závodní vůz, ale rovnou náklaďák! Mining Truck vítá všechny řidiče.
Mommas… 70%
Mommas Dinner (2.6 MB)
Jste smutní, že vás zrovna odmítli v McDonaldovi? Nevadí, starosti spojené s prací v restauraci vi můžete vyzkoušet v Mommas Dinner.
MegaDrill 75%
MegaDrill (5.4 MB)
V hlubinách Země se nachází nesmírné bohaství v podobě zlaťáků a diamantů. Tak honem k vrtu, ať vám ho nikdo nevyfoukne!
Magic… 93%
Magic Shop (5.4 MB)
Do ruky se vám dostane dvacet různých ingrediencí a nespočet možností, kterak je namíchat dohromady. Co recept, to jiný výsledek. Povinnost pro všechny!
Monster… 60%
Monster Truck Destroyer (4.2 MB)
Ničit, ničit, ničit. Všechno, všude a až do úplně posledního kousku! Přesně to je motto, s nímž v Monster Truck Destroyer nemůžete neuspět.
Mixa Monsta 75%
Mixa Monsta (1.1 MB)
Tahle jednoduchá flashovka dokáže zahnat nudu nebo pochmurnou náladu rychleji, než by člověk řekl "příšera". Mixa Monsta je tu pro vás.
Multiplayer… 85%
Multiplayer Basketball (20 KB)
Tak tuhle chytlavou flashovku si zkrátka musíte vyzkoušet! Ať už jste příznivci oranžovaého míče, či nikoli. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Meet … 55%
Meet 'n' Fuck: Elevator XXX Demo (3.1 MB)
Demoverze dalšího dílu série Meet 'n' Fuck nám ukazuje, že je skutečně na co se těšit. Lepší grafika, jednodušší přístup a stále vtipné rozhovory.
Micro… 75%
Micro Sports (3 MB)
Jak dlouho dokážete vydržet stupňující se obtížnost několika jenoduchých sportovních miniher? Předveďte se!
Magic… 65%
Magic Factory (1.9 MB)
Magic Factory na první pohled zaujme svým roztomilým zpracováním. Pokud se jej rozhodnete vyzkoušet, zjistíte, že toho nabízí mnohem víc.
Meet … 95%
Meet 'n' Fuck: Lavindor Kingdom (7.4 MB)
Série Meet 'n' Fuck je zpět se vší parádou, tentokráte se podíváme do dob feudálních, zdánlivě počestných. My však po zahrání Lavindor Kingdom víme svoje.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z