Leaf Boarding 65%
Leaf Boarding (857 KB)
Vyberte si svého kresleného hrdinu a proplujte s ním řeku plnou nástrah. Musíte posbírat co nejvíce bodů, avšak úkol to nebude ani zdaleka jednoduchý.
Line Flyer 80%
Line Flyer (218 KB)
Nakreslete si trať a pošlete na ni nažhaveného motorkáře! Popusťte uzdu své fantazii ;-).
Lust for… 35%
Lust for Bust (793 KB)
Seděli jste někdy vedle krásné slečny s velkými ňadry? Že ne? Inu, v dnešní hře se vžijete do role chlapce, který toto štěstíčko měl. Dopřejte mu tedy krásný pohled do výstřihu slečny.
Legends… 85%
Legends of Hiro (2.4 MB)
Parádní RPG ve výtečném grafickém hávu, s příběhem a k tomu ještě něčím navíc. A s čím? No jsou v tom přece ženské se vším tím.. ehm... no prostě vykřičník! Hrajte!
Lesson… 75%
Lesson of Passion 2 (4.6 MB)
Lesson of Passion 2 BE je simulátorem života. Chodíte do školy, dealujete drogy (to dnes dělá každý teenager), posilujete, ale především... především balíte holky!
Last Stand 89%
Last Stand (4.3 MB)
Hordy nemrtvých útočí a jakožto poslední naděje lidstva musíte postřílet všechny ty krvelačné bestie. Jenže pozor - Last Stand není jakkoliv odfláknutá hra. Nepostrádá totiž zábavnost a hezké zpracování.
Liru the… 65%
Liru the Werewolf (1.6 MB)
Ušatá hezká holka čeká na svého ušatého hezkého spasitele. Tak šup šup, ať už jste tam.
Lesbian… 70%
Lesbian Wrestling 2 (1.3 MB)
Lesbian Wrestling 2 není jen tak obyčejná erotická hra. Hlavní místo zde zaujal lechtivý, byť krátký příběh, okořeněný povedenými obrázky. Pokud umíte anglicky, určitě vyzkoušejte.
Line Game 65%
Line Game (66 KB)
Jestli zrovna hledáte něco k odpočinku a na odreagování, co zároveň neoplývá zbytečnou komplexností a složitými mechanismy, můžete zkusit Line Game.
Lunch… 90%
Lunch Time (146 KB)
Lunch Time je jednoduše perfektní hra. Máte rádi překážkové tratě, ve kterých se musí kulička dostat z jednoho konce na druhý? Tak za žádnou cenu nesmíte přehlédnout tento titul!
Little… 60%
Little Soldiers (356 KB)
V Little Soldiers se ujmete vojáka vyslaného do nelítostné mise složené z mnoha různých kol. Cílem je dostat se až do konce... jak jinak. Ale pozor – není to akční hra ;-).
Lightning… 70%
Lightning Break (313 KB)
Kulečník. To jest sport mezi lidmi opravdu oblíbený a vyhledávaný. Ovšem povedených počítačových, a třeba i flashových, variant není mnoho. Avšak výjimka potvrzuje pravidlo.
Little… 69%
Little Johns Archery 2 (301 KB)
Zvládnete se trefit do terče postaveného několik desítek metrů od vás lukem a šípem? Prověřte své schopnosti u Little Johns Archery 2, třeba se vám to podaří.
Little… 82%
Little Shepherd (505 KB)
Pasáčkem snadno a rychle? Ano, Little Shepherd vám umožní nahánět stáda dobytka do ohrad. A že blbost ovcí nezná mezí, o tom se můžete přesvědčit taktéž.
Lucky… 65%
Lucky Balls (415 KB)
Lucky Balls je prostá, ovšem zábavná hra – musíte do spirály nastřelovat náhodně vybírané koule a seskupovat tak posléze tři či více stejnobarevných kulatin, aby mohly následně zmizet..
Lucky… 60%
Lucky Clover (473 KB)
Dokážete najít v nepřeberném množství třílístků několik štěstí přinášejících čtyřlístků? Zkuste to a uvidíte.
Logrunner 70%
Logrunner (186 KB)
Je potřeba ukořistit předměty umístěné na druhém břehu. A jediná cesta je přes plovoucí klády. Troufnete si?
Lékárna 75%
Lékárna (96 KB)
Jediný známý lék...
Lepší… 75%
Lepší časy (208 KB)
Vstříc lepším zítřkům...
Loser 78%
Loser (765 KB)
Hurá na důchodce!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z