Love Chef 70%
Love Chef (7.2 MB)
Dokážete pomoci dívce Alysse připravit pro jejího přítele perfektní večeři? Ale varujeme vás, nebude to lehké!
Locked… 70%
Locked Cabin (331 KB)
Pokud vás baví zapeklité adventury, v nichž se musíte dostat ze zamknutého objektu, Locked Cabin je tu pro vás. A pro vás ostatní také.
Little… 65%
Little Red Riding Hood (2.7 MB)
Pohádku o Červené Karkulce znáte jistě všichni. Ovšem nejen její příznivci přijdou na chuť této flashovce, kde musíte hledat rozdíly mezi obrázky.
Lucky… 95%
Lucky Patient 4 (13 MB)
Již třetí pokračování série Lucky Patient přináší další porci toho, díky čemu bývá svět krásnějším místem. Nenechte se dvakrát pobízet.
Lucky… 95%
Lucky Patient 3 (10.7 MB)
Třetí díl série Lucky Patient se konečně dostává k hlavnímu hřebu večera - samotnému vy-víte-čemu. Zatáhněte rolety a kochejte se.
Lucky… 90%
Lucky Patient 2 (6.8 MB)
Zkrátka Lucky Patient 2. Nebo znáte lepší způsob jak si ukrátit první den prázdnin než u pokračování flashovky, jejíž první díl si u nás vysloužil rovných 95%?
Little… 75%
Little Wheel (9.2 MB)
Netradiční logická hříčka na pomezí s adventourou a stylovým audiovizuálním zpracováním. To je Little Wheel.
Liquid… 70%
Liquid Measure (605 KB)
Když se řekne přelévaní vody z kanystrů do akvária, moc zábavně to nezní. Opak však může být pravdou.
Lucky… 95%
Lucky Patient 1 (10.7 MB)
Flashovka, která nemá nikde obdoby. Vše od příběhu až po zpracování je vyvedeno maximálně skvěle, máte-li v těle proto alespoň trochu testosteronu, rozhodně hru Lucky Patient nepřehlédněte.
Long Ball 50%
Long Ball (67.6 KB)
Umíte hrát baseball? V tom případě zkuste dát deset homerunů za sebou! Situaci vám navíc bude znepříjemňovat ucekaný komentátor.
Learn… 60%
Learn to Fly (854 KB)
Jak naučit tučňáka létat? To vám prozradí flashovka Learn to Fly. My jen prozradíme, že je to docela legrace.
Lesbian… 35%
Lesbian Made Some Magic (1 MB)
Chlapce prý už nemá ráda, holku má za kamaráda. Stačí kapka alkoholu, několik těch slzí bolu, to se každá ještě svlékne, je už jedno pod kým hekne.
Lucia… 55%
Lucia Tovar Dress-up (560 KB)
Lucia Tovar Dress-up je příjemná erotická hříčka, v níž můžete stále a pořád oblékat a svlékat půvabnou krásku. A že je na co se koukat, to vás mohu ubezpečit již teď!
Love Overdose 60%
Love Overdose (439 KB)
V této hře se plyšoví medvídci z celého světa vydali na výlet. Vaším úkolem ale nebude dostat je v pořádku do bezpečí, nýbrž sestřelit jich co nejvíce!
Last Touchdown 70%
Last Touchdown (2.5 MB)
Americký fotbal je sám o sobě dosti drsný sport, kde se mezi sebou hráči mydlí, co to dá. Copak se ale stane, když si jeden "fotbalista" razí cestu ulicí plnou lidí?
LocoRoco… 50%
LocoRoco 2 (1.4 MB)
Rosolovitá kulička jménem LocoRoco před nedávnem dobyla celý herní svět v podobě originální logické hříčky pro handheld Sony PSP. Jak dopadla konverze druhého dílu do flashové podoby?
Library… 80%
Library Meeting (415.8 KB)
Představte si, že náhodou potkáte v knihovně naprosto nádhernou dívku. Zkusíte ji svést?
Luna F-series 55%
Luna F-series (3 MB)
Krásná dívka se v dnešní hře Luna F-series ocitne v několika erotických pohledech. Avšak postupem času se stane úplně nahá, a to jen díky vám!
Love Is… 90%
Love Is the Number of Keys 5 (18.4 MB)
Přinášíme vám pátý díl očekávané erotické záležitosti Love Is the Number of Keys. Pokud jste shlédli veškerá předchozí videa, nenechte si ujít ani to nadcházející.
Learn… 40%
Learn Spanish Hentai Quiz (5.5 MB)
Učíte se španělsky? V tom případě by vás mohla zaujmout flashovka Learn Spanish Hentai Quiz, v níž se podíváte na obrázky lepých dívčin za správně zodpovězené otázky.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z