Impulse… 55%
Impulse J3 (1 MB)
Do třetice všeho dobrého i zlého. Impulse j3 je závěrečný díl minisérie, kde musíte pomocí kuliček postavit co největší věž.
Impulse… 60%
Impulse J2 (1 MB)
Druhý díl Impulse J přináší hýbající se podlahu, s níž je hraní titulu mnohem zajímavější. Vyzkoušejte a uvidíte.
Impulse… 55%
Impulse J (30 KB)
Impulse J je flashovka, jež si bere za vzor povedenou arkádu Tower of Goo. Dokážete z kuliček postavit tu největší věž na světě?
I Love… 65%
I Love Traffic (1.1 MB)
Najdou-li se mezi vámi budoucí dopravní policisté, titulu I Love Traffic jistě přijdou na chuť. Vždyť řídit křižovatku v dopravní špičce je tak zábavné.
Invention… 75%
Invention Suspension (2.3 MB)
V Invention Suspension musíte jakožto červený vrtulník pomocí magnetu přemisťovat různé předměty na předem určené místo. Máte na to 20 levelů.
In Bed… 50%
In Bed With Jasmine (352.5 KB)
K čemu všemu se dá využít džin z lahve (a teď nemám na mysli onen alkohol) zjistila snědá slečna jménem Jasmine. Chcete-li tedy získat nějaké tipy, co se zlatými lahvemi, hra je tu pro vás :o)
Interactive… 75%
Interactive Saruban 4 (4.9 MB)
V Interactive Saruban 4 máte za úkol co možná nejvíce uspokojit dívku, které se to očividně nelíbí. V levém horním rohu obrazovky máte na výběr ze škály možností, jak toho dosáhnout.
Interactive… 80%
Interactive Saruban 3 (3.6 MB)
Krásná dívka, zlá chobotnice, notná dávka erotiky a spousta vzrušení. To vše a ještě více nabízí Interactive Saruban 3!
Interactive… 65%
Interactive Saruban 2 (16.6 MB)
Dnes vám přinášíme druhý díl série Interactive Saruban, v němž musíte stejně jako v předchozích dílech uspokojit pohlednou dívku. Tentokrát vám k tomu dopomůže dívka a chlapík.
Interactive… 40%
Interactive Saruban 1 (11.1 MB)
Interactive Saruban 1 je poměrně stereotypní záležitostí, avšak i přesto nabízí notnou porci erotické zábavy. Dvojice podivných chlapíků má za úkol uspokojit pohlednou slečnu. Pomůže jim tedy v tomto úkolu nebo je necháte ve štychu?
Iori F-Series… 85%
Iori F-Series 2 (3 MB)
Hra Iori F-Series 2 vám představí prsatou brunetku, která udělá, co budete chtít. Nezní to skoro jako výzva? POZOR: Hra nemá žádný preloader, než začnete hrát, ujistěte se, že je stránka se samotnou hrou plně načtena!
Icy Evade 70%
Icy Evade (986 KB)
Staňte se na chvíli ledovou koulí, která cestuje k výšinám, uhýbá překážkám a roste při kontaktu se sněhovými vločkami.
Indecent… 75%
Indecent Proposal (920.4 KB)
Ve hře Indecent Proposal jde o - kdo uhádne? Ovšem, o nedecentní nabídku :o) Zkrátka šéf, který je nespokojen, protože mu sekretářka nechce dát, se rozhodne slečnu unést a sexuálně ji týrat. Pomůžete mu?
Inga 65%
Inga (654 KB)
Dnešní erotická flash hra Inga nabízí zajímavou zápletku. Pohodlně se tedy usaďte a nadávávejte plnými doušky erotickou atmosféru.
Iron Works 70%
Iron Works (432 KB)
Iron Works je velice hezká logická hříčka, v níž musíte spojovat ocelové kuličky různých barev tak, aby následně zmizely. Prosté, přesto chytlavé.
Insurgo 80%
Insurgo (855 KB)
Insurgo je ve svém slova smyslu variací na povedený titul od Experimental Gameplay – World of Goo. Stavějte věž až do závratných výšin, ale nezapomeňte – nesmí spadnout!
In Bed… 80%
In Bed With Emma (352 KB)
V této hře vám nejde o nic jiného, než zcela nezávazně a kvalitně znásilnit prsatou dívku. No není to přesně to, co jste chtěli? Jasně, že ano! Za orgasmus!
Ivy 2… 71%
Ivy 2 Dress Up (254 KB)
Oblékací hra Ivy 2 Dress Up nabízí opět zcela něco nového. A o co vlastně kráčí? Přijděte na to prozněnu teď vy :-).
Ice Kingdom 60%
Ice Kingdom (590 KB)
Zachráníte ledové království? A máte rádi zmrzlinu? Pak zkuste roztomilou arkádu Ice Kingdom.
Invader… 75%
Invader Zim (1.6 MB)
Je libo hra s nezaměnitelnou atmosférou? Invader Zim dokazuje, že i jinak běžná plošinovka dokáže stále nabídnout něco neotřelého.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z