Da Club 80%
Da Club (882 KB)
Toužili jste někdy po založení své vlastní diskotéky? Nyní máte jedinečnou možnost vytvořit svůj vlastní klub a pěkně to tam roztočit!
Disco… 75%
Disco Balls (1.8 MB)
Která barva vyhraje? Která zaujme nejvíce místa na hrací ploše? Zksute veselou hříčku Disco Balls a uvidíte sami!
Dragon… 48%
Dragon Pants 2 (1.7 MB)
Jste malý zelený dráček, jenž pluje po nebesích a likviduje veškerou nezvanou havěť. Ovšem pozor! Stačí, aby vás jednou trefili a rázem si už nezalétáte nikde jinde, než v nebi.
Detective… 70%
Detective Grimoire (4 MB)
Detective Grimoire je zajímavá flashová adventura, ve které luštíte nemalou a nelehkou záhadu. Chcete vědět víc? Hrajte!
Don´t… 60%
Don´t wake her (1.1 MB)
Hlaďte ji, líbejte ji, dělejte si s ní doslova co chcete. Krásná dívka o tom nebude mít žádné potuchy, poněvadž spí a bude záležet jen na vás, zdali se probudí. Co dodat na závěr, snad jen s citem vážení.
Dojo Delivery… 65%
Dojo Delivery Dash (3.9 MB)
Dojo Delivery Dash je zajímavá hra, v níž musíte dostihnout speciální přepravné vozy a nárazem je zničit. Ocitnete se ovšem na trati prošpikované mnohými překážkami.
D-fence… 80%
D-fence 2 (5 MB)
Svět je stále ve válce. A ať se týká čehokoliv a je v jakékoliv formě, nikdy nepřinese nic dobrého. V D-fence 2 přitom musíte postavit obranné základny, které dokáží odolat nepřátelům.
Defender 70%
Defender (4.2 MB)
Že je flashfunkových strategií jako šafránu, to snad ani není třeba připomínat. Občas se ovšem naskytne možnost nějakou opravdu dobrou vyzkoušet. A ta chvíle právě nastala.
Double… 40%
Double Wires (30 KB)
Předpokládám, že znáte Spider-Mana. Pakliže jste někdy chtěli být jako tento statný chlapík se sakra dobrýma šlachama a svaly, teď máte tu pravou příležitost.
Dress-Up… 60%
Dress-Up Game Hentai (330 KB)
Chtěli jste si někdy vytvořit vlastní dívku? Nyní máte jedinečnou příležitost - nemusí to navíc být ani člověk ;)
Desktop… 70%
Desktop Tower Defense (388 KB)
Desktop Tower Defense sice nevypadá hezky, ale zato je neuvěřitelně návykový. Postavte střílející věže tak, až přes vaše území nepronikne ani jeden nepřítel!
D Day 80%
D Day (2.8 MB)
Den „Dé“ se zapsal do historie lidstva krví, a nebylo by proto od věci zavzpomínat na naše předky ve stejnojmenné hře D Day.
Doctor… 70%
Doctor Fuck (387 KB)
Doctor Fuck je lechtivou hříčkou, v níž se stanete na malou chvíli doktorem. Vaši ordinaci navštíví půvabná slečna, kterou budete muset vyšetřit. Inu, co k tomu dodat? Snad jen – s citem, vážení ;-).
Dotville… 80%
Dotville Deluxe (2.2 MB)
V této hře se musíte postarat o vlastní, stále se rozrůstající, městečko. Dokážete unést takové nelehké břímě? Zkuste právě nabízenou strategii a uvidíte.
Drakojan… 85%
Drakojan Skies 3 (3.9 MB)
Drakojan Skies 3 je opravdu podařená vesmírná střílečka, jež vás vhodí do kokpitu bojového letounu, s nímž budete muset zlikvidovat úplně vše.
Date Dash 65%
Date Dash (97 KB)
Posbírejte v roli jedné holčiny všechna srdíčka v domečcích. Dejte ale pozor na své vyznavače lásky nebo zlé pejsky.
Deanimator… 90%
Deanimator Game (427 KB)
Nevím, jakými slovy Deanimator Game definovat. Co třeba – hustá a stylově zpracovaná střílečka? Davy nemrtvých na vás útočí a vy je musíte postřílet! Nebo bude lepší utéct?
Doggie… 60%
Doggie Style Fuck (721 KB)
Lechtivá erotická hříčka, v níž musíte sličné ženě naplnit všechny její touhy. Inu, co k tomu dodat? Snad jen – není vhodné pro hráče do 18ti let.
Dead Tree… 80%
Dead Tree Defender (336 KB)
Dead Tree Defender je příjemná a stylově zpracovaná hříčka. Vezměte luk se šípy a běžte bránit vlastní pozice, které napadají nepřátelé. Nedopusťte, aby protivník zvítězil!
Dragon… 92%
Dragon Fist 3 (4.7 MB)
Dragon Fist 3 je hodně povedená bojová hra, v níž tečou potoky krve. Mezi flashovými tituly není zrovna příliš podobných počinů, proto tento přinejmenším vyzkoušejte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z