Arnys… 50%
Arnys Battle 2 (1.8 MB)
Zima už pomalu končí, tak proč nezavzpomínat na slunné dny plné palem a plážového písku... a taky sličných dívek? V tomto případě ale samozřejmě s notnou dávkou akce.
Apple… 85%
Apple Shooter (505 KB)
Jak můžete vidět na vedlejším obrázku, takhle to vypadá, když se chcete za pomocí luku a šípu trefit do jablka umístěného na hlavě jednoho človíčka. Hups.
Abduction… 85%
Abduction 3 (746.3 KB)
Pět unesených slečen, několik nadržených chlapů, mnoho poloh. Dokonalost sama :)
Arawaza… 65%
Arawaza Chun (243.4 KB)
Trošku macatější žena v jakémsi bojovém postavení, ne však nadlouho. Minimálně do té doby, než z ní strháte oblečení a... uděláte jí dobře.
Angelina… 61%
Angelina Jolie Dress Up (500 KB)
Dnešní dívka je opravdu kus! A co takhle si ji svléknou a následně obléct? Neotálejte a jděte na to:-).
Annoying… 60%
Annoying Man (487 KB)
Erotická hra spíše vtipného zaměření - v roli otravného muže se snažíte užít si co nejvíce s ženou stojící na ulici. Vyvrcholení celé story je poměrně pěkné :)
Adrian… 70%
Adrian's Battle Bots (286 KB)
Adrian's Battle Bots je akce jak má být! Tentokrát se přenesete do budoucnosti, kde se v tváří v tvář utkáte s neustále se valícími kovovými monstry v řadě akčních levelů...
Abduction 75%
Abduction (2.3 MB)
Tohle se stát mně, tak nevím, co bych dělal, a to jsem pohlaví mužského. Každopádně, chudinka slečna byla unesena pro zvrhlé účely. No tak do ní! :-D
A Really… 55%
A Really Good Night (4.5 MB)
Rande, které dopadlo nad očekávání? Možná. Důležité je, že jste v posteli se sice namalovanou, ale přesto dívkou. Je jen na vás, co s ní uděláte.
Achilles… 90%
Achilles Game (1.7 MB)
Achilles Game je parádní bojová hra z období starověkého Řecka a Říma. Chcete okusit tvrdé souboje na život a na smrt? Pak jste na správné adrese!
AlienBecherShooter:… 60%
AlienBecherShooter: BECHEROVKA GAME 07 (422 KB)
Vcelku svižná, ale po stránce náplně slabší dvojrozměrná akce, která se umístila na pátém místě v Becherovka Game 2007.
Attack… 70%
Attack of the Zombies (868 KB)
Attack of the Zombies je příjemná, jednoduchá a svižná akce se zombíky. K tomu všemu obdařena o známé skladby z legendárního Dooma.
Anika´s… 90%
Anika´s Odyssey (3.5 MB)
Velice hezká hra, která zaujme mladší i starší publikum hráčů. Zhostíte se Aniky, holčiny, jež šla jednoho dne pro vodu. Na moment přitom odložila svého králička, aby jej posléze unesl zlý orel.
Allied… 98%
Allied Assault (794 KB)
Velice pěkná vesmírná střílečka, v níž budete bojovat proti všemu zlu ve vesmíru. Allied Assault se může mimo jiné pyšnit i kvalitním hudebním doprovodem, určitě jej proto zkuste.
Age of… 95%
Age of War (3.5 MB)
Možná to tak nevypadá, ale tato hra je jednoduše geniální! Stavte vojáky a snažte se přebít nepřítele. Opevňujte základnu a za žádnou cenu nevzdávejte boj!
African… 82%
African Queen (600 KB)
Erotické variace dvou lidí jsou v poslední době na denním pořádku. African Queen je tím přesným příkladem a do jisté míry můžete do této pohádky zabrouzdat. Jdete tedy do toho?
Absolute… 80%
Absolute Madness (2.3 MB)
Další stylová 2D střílečka ve flashi. Je jich holt strašně moc, kdo se v nich má vyznat? A která je vlastně nejlepší? Zkuste Absolute Madness, třeba je to právě ona!
Avatar… 85%
Avatar Arena (4.7 MB)
Bojovky jsou dnes v kurzu, proč si tedy jednu podařenou nezahrát? Avatar Arena potěší příjemnou grafikou a svěží hratelností. Do boje!
A Sitch… 89%
A Sitch in Time 3 (1.1 MB)
A Sitch in Time 3 je další z tuctu akčních her. Avšak oproti jiným akčním hrám je titul inspirován podle úspěšného kresleného seriálu Kim: Possible. V roli hrdinky Kim musíte zachránit celý svět. Jdete do toho?
Anti PacMan 65%
Anti PacMan (851 KB)
Dost již bylo her za Pacmana, nyní je na čase se vtělit se do samotných huhuláků bloudících labyrintem. Dejte ale pozor na žlutou obludu, nesmí vás sníst.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z