Hot Hentai… 60%
Hot Hentai Quiz (8.7 MB)
Zvládnete odpovědět správně řadu otázek, odhalit sérii hanbatých obrázků a zvítězit tak v erotické flashovce Hot Hentai Quiz?
Air Hockey… 75%
Air Hockey World Cup (4.7 MB)
Do hokejového mistrovství světa ještě pár měsíců zbývá, tak proč si ten čas nezkrátit oblíbeným air hockeyem?
Electric… 80%
Electric Man 2 (3.1 MB)
Máte-li chuť na klasickou bojovku, Electric Man 2 vám jistě kápne přímo do noty. A i pro vás ostatní se jistě bude jednat o zajímavé zpestření.
ClickDEATH… 70%
ClickDEATH Gym (9.7 KB)
10 vteřin? Jedna minuta? Pět minut? Jak dlouho vám bude trvat, než přijdete na to, jak "zneškodnit" všechny panáčky?
Sleepy… 80%
Sleepy Gems (1 MB)
Dnes tu pro vás máme něco extra. Extra návykovou, extra chytlavou a extra zábavnou hríčku Sleepy Gems. Podaří se vám odstranit všechny spící kameny?
Feed Us… 70%
Feed Us 2 (3.2 MB)
Určitě znáte hororové filmy, v nichž hejna piraní požírají bezbranné lidi... pokud se ovšem role převrátí a z vás se stanou krvelačné ryby, je to docela pohodička.
Freeway… 75%
Freeway Furry 2 (9.5 MB)
Muži z Kobry 11 jsou proti vám nuly. No vážně. Po zahrání Freeway Furry 2 vás už nikdo nepokoří ve skákání na ostatní dopravní prostředky - za plného silničního provozu, samozřejmě.
Blueprint… 80%
Blueprint 3D (11.3 MB)
Jakou máte prostorovou představivost? To důkladne otestuje titul Blueprint 3D. Z8bavnou formou a hlavně zcela zdarma.
Dragmanards 75%
Dragmanards (4 MB)
Představa draka, který nedokáže ochránit své panství je přinejmenší úsměvná, ale ve hře Dragmanards také pravdivá. Budete se do celé záležitosti muset vložit osobně.
Mushroom… 75%
Mushroom Madness 3 (6.7 MB)
Inu, když na své zahrádce jednoho dne narazíte na škůdce, kteří vám chtějí zlikvidovat pracně vypěstované houby, musíte u dělat jediné - zničit je!
How to… 75%
How to Make A Game (1.4 MB)
Máte rádi platformové skákačky? How to Make A Game si vás získá svou jednoduchostí a z ní vyplývající sílou.
Monst 70%
Monst (2.8 MB)
Monst je sympatická halloweenská hra, která potěší nejen všechny příznivce adventur, ale také občasné hráče nenaročných her.
Blueprint… 60%
Blueprint Billiards (?)
Vyzkoušejte si billiard v trochu netradičním zpracování. Jestliže máte tuto hru rádi, bude vás bavit i dnešní flashovka.
Waterfalls… 70%
Waterfalls 3 (3.3 MB)
Další díl této sympatické logické hříčky nejenže prověří vaše mozkové závity, ale také vám nabídne povedený audiovizuální zážitek.
Epic Rail 75%
Epic Rail (4.6 MB)
Jestliže jste alespoň jednou za život zachtěli být mašinfírou, je Epic Rail určen právě pro vás. Jen pozor na vlakové havárie!
Stolen… 70%
Stolen Art (4.7 MB)
Dokážete od sebe rozeznat obraz a jeho kopii? Jakožto specialista v muzeu výtvarného umění vám nic jiného nezbyde.
Stick… 75%
Stick Blender (2.8 MB)
Házet lidi do mixéru? No, nemusí to být zase až taková nechutnost, jak to vypadá. Zvlášť když se do akce vloží známí stickmani.
I Need… 60%
I Need Air (3 MB)
I Need Air vám ukáže zajímavým způsob, jak zahrácnit tonoucího člověka. A budete k tomu potřebovat pouze jednu jedinou ponorku!
Symphonic… 75%
Symphonic Tower Defense Halloween (17.2 MB)
Speciální halloweenská edice originální tower defense strategie na sebe nenechala dlouho čekat. A je stejně dobrá jako původní titul.
SAS Zombie… 80%
SAS Zombie Assault 3 (4.7 MB)
O Halloweenu se budete pěkne bát. Ostatně kdo by se nebál, kdyby musel v polorozpadlé chatě kdesi uprostřed lesů odolávat návalům hladových zombie?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z